Прогноз: у вересні ціни на столичну нерухомість почнуть зростати

Оператори столичного ринку нерухомості зійшлися на думці, що наприкінці серпня-на початку вересня ціни на житло в Києві можуть почати зростати на 5-10% щомісячно. Про це повідомляють у DOM.RIA.com.

Гравці ринку зазначають, що ринок київських квартир може активізувати подальше зниження цін на виставлені об’єкти. Так, вже ближче до осені ціни на квартири можуть втратити ще 10-15% у доларах, що призведе до зростання попиту і, як наслідок, кількості угод на ринку. Очікується, що тенденція зниження ціни в першу чергу зачепить вторинний ринок житла.

Окрім цього, на активізацію ринку можуть вплинути і повернення пропозицій від продавців, які були зняті з продажу через політичну невизначеність у країні. Згідно з прогнозами, таких пропозицій − приблизно 50%.

Тож на попит на ринку квартир Києва може позитивно вплинути стабілізація політичної і економічної ситуації в Україні, зниження корупційної складової і спрацьовування кредитних траншів.

Оператори ринку також прогнозують, що зниження цін на квартири може зупинитися вже у середині осені. Щодо довготривалого прогнозу, то в 2015 році аналітики очікують на невелике зростання вартості житла (на 1-2% щомісячно).

Також стало відомо, що гравці ринку нерухомості столиці очікують на підвищення цін на квартири у нових будинках від початку осені. Однією із причин є те, що за останні кілька років на ринку новобудов з’явилися нові гравці, які цілеспрямовано знижували ціни на нові квартири.

Такий демпінг дав короткостроковий результат і минулоріч попит на квартири у нових будинках перевищив попит на вторинному ринку. Але фахівці SV Development зазначають, що потік покупців скоро вичерпається.


Читати також:

  1. Столична нерухомість: ціни, попит, пропозиція
  2. Ціни на квартири впали в усіх районах столиці
  3. Ціни на нерухомість знизяться
  4. У вересні ринок нерухомості припинить діяльність?
  5. Населення інвестуватиме в житлову нерухомість?

Тема : industry News,News