Ринок б/в авто активізувався

У вересні на українському ринку старих автомобілів спостерігався ріст активності, якщо порівнювати із ситуацією у літні місяці. Таку інформацію повідомляє прес-служба RST.ua, ресурсу з продажу нових і б/в авто, повідомляють Вісті.

Як підрахували аналітики порталу OLX.ua, ріст кількості об’яв щодо продажу старих автомобілів у вересні становив 10% порівняно з місяцями літа. Ціни на вживані автомобілі зростають, навіть у доларах. Так, в OLX повідомляють, що у вересні порівняно з початком літа ціни на такі авто підскочили у середньому на 16%, а середня вартість авто із пробігом у червні становила 9 237,5 у.о. У вересні ж середня ціна сягнула 10 750 у.о.

У RST.ua також підтверджують факт зростання цін. Цікаво, що продавці виставляють у рази більше об’яв щодо термінового продажу авто, аніж минулоріч. Така тенденція стосується не лише східних регіонів.

На диво, здорожчання автомобілів із пробігом не відлякує покупців, а восени їх купують ще активніше. Так, аналітики порталу OLX зазначили, що якщо у квітні розміщену об’яву знімали в середньому через 45 днів, у червні − через 27 днів, в останній місяць літа − через 18 днів, то вже у вересні − всього через 10 днів. Тобто, старі автомобілі у вересні стали продаватися утричі швидше.

Учасники автомобільного ринку пояснюють дану ситуацію так: зараз придбати стару автівку все одно дешевше, аніж новий автомобіль із салону, адже новий транспорт постійно зростає в ціні через коливання курсу валют.

До речі, у вересні лідером по продажам був ВАЗ, а також популярними були ЗАЗ і Ford.


Читати також:

  1. Українці віддають перевагу дизельним авто та “автоматам”
  2. Ринок б/в авто демонструє приріст
  3. У липні український ринок праці активізувався
  4. Які автомобілі українці купують найохочіше?
  5. Спеціальне мито на імпортні авто: на що очікувати?

Тема : industry News,News