Ринок ноутбуків: на що очікувати?

На світовому ринку ноутбуків зафіксували покращення. Про це говорять у компанії BMO Capital. Так, у повідомленні йдеться, що тайванські виробники лептопів, на складах яких і концентрується найбільша частка пристроїв, у серпні цьогоріч збільшили обсяги відвантажень, пише internetua.com.

Аналітики компанії зазначають, що за серпень п’ять провідних ODM-компаній регіону загалом продали 11 млн лептопів, а це на 20% більше, ніж у липні. Цей результат перевищив сподівання, адже поставки очікувалися на рівні 10,4 млн одиниць.

Тож за рахунок таких показників прогноз на третій квартал щодо поставок ноутбуків було покращено – передбачається зростання на рівні 8-11%, якщо зіставляти з попереднім кварталом. Раніше говорили про збільшення обсягів менше ніж на 10%.

Попри таку ситуацію за підсумками року аналітики все одно передрікають падіння ринку ПК. Очікується, що поставки комп’ютерів зменшаться на 11%.

Іншим є прогноз компанії IDC – спад на 7,2%. Планується, що за підсумками 2016 року виробники випустять приблизно 256 млн персональних комп’ютерів (далі − ПК) (включно з лептопами і настільними системами). До позитивної динаміки ринок ПК повернеться лише в 2018 році, зазначають в IDC.

Також стало відомо, що, згідно з даними компанії Transparency Market Research, до 2018 року ринок планшетів у США досягне позначки в 72 млн одиниць, а це збільшить темпи його зростання більше ніж на 13%.


Читати також:

  1. Світові поставки ноутбуків падають
  2. Мобільні ПК vs планшети: на що очікувати?
  3. Глобальний ринок планшетів скорочується вже рік
  4. Світовий ринок ПК впав до рівня 2009 року
  5. Смарт-браслети лідирують на ринку гаджетів, що носяться

Тема : industry News,News