Ринок професійного аудиту потребує змін

У інформагентстві «ЛІГАБізнесІнформ» відбувся круглий стіл «Аудит в Українi: регулювання та розвиток». Ринок незалежних аудиторських послуг потребує реформування. Підвищити значимість аудиторської професії та навести лад в галузі покликана «Стратегія розвитку аудиторської діяльності в Україні на 2012-2013 роки», проект якої був винесений на обговорення Аудиторською палатою України.

За словами заступника голови Аудиторської палати України Олексія Гачківського, у цьому році діяльність АПУ буде сконцентрована на підготовці нормативних документів, якими  регулюватиметься у подальшому аудиторська діяльність. «Наступний рік буде присвячено відпрацюванню змін, які ми плануємо зробити»,- сказав він.

Олександр Бойко, заступник голови Аудиторської палати, додав, що значення професії аудитора в Україні на сьогодні недооцінене. На відміну від інших країн, вітчизняні аудитори не виконують належних їм функцій внаслідок недостатнього регулювання ринку. «Аудиторська палата вперше пропонує стратегію розвитку. Нинішній склад АПУ має намір забезпечити позитивні перетворення ринку і закликає всіх представників професії включатися в даний процес. Усі члени Аудиторської палати відкриті до діалогу і чекають пропозицій від представників професійної спільноти», – наголосив він.

Учасники круглого столу обговорили також  зміни до закону України “Про аудиторську діяльність”, що були запропоновані Міністерством фінансів України. На думку професійної спільноти, цей законопроект потребує значного доопрацювання.


Читати також:

  1. Перемога професійного аудиту в Україні
  2. Кабмін хоче посилити контроль над аудиторами
  3. З’їзд аудиторів України обрав новий склад Аудиторської палати
  4. Олександр Бойко: “Професійний аудит в Україні переміг”
  5. Регулятор змінює правила торгівлі цінними паперами

Тема : News