Ринок прямих продажів зростає

За підсумками 2015 року український ринок прямих продажів зріс майже на 30%, що без податку на додану вартість в абсолютних цифрах становить 5,33 млрд грн, повідомляє видання sostav.ua.

Найбільш стрімко прямі продажі в Україні збільшувалися в першій половині 2015 року – на 37%. У третьому і четвертому кварталах зростання дорівнювало 28,5% і 20% відповідно.

Найбільший підйом було зафіксовано на Чернігівщині (на 49,9%) та на Закарпатті (на 48,3%). А найвідчутніший спад – у Криму (на 92,3%), а також на Луганщині (на 4,5%).

Томаш Мурас, Голова Ради директорів Української асоціації прямих продажів, зазначив, що економічна ситуація напряму впливає на продажі в Україні, тож 2015 рік став роком пошуку компромісів між важливістю збереження масового покупця і непростими реаліями економіки.

«Серед товарів, що реалізують шляхом прямих продажів, значна частка ринку належить косметиці і парфумерії, засобам для чищення, товарам здорового харчування. Тож важливо, щоб покупець міг собі дозволити користуватися звичними товарами і надалі. Заради цього учасники ринку готові поступитися часткою своїх прибутків, оскільки вбачають в Україні перспективу», − говорить експерт.

Слід зазначити, що торік методом прямих продажів найбільше було реалізовано декоративної косметики (+39%), товарів для догляду за тілом і обличчям (+33,5%), а також засобів для волосся (+46%).

Загалом за 2015 рік бюджет країни поповнився на 1 млрд грн податкових відрахувань зі сфери прямих продажів.


Читати також:

  1. Вітчизняний ринок прямих продажів зростає
  2. Ринок хмарних технологій зростає
  3. Ринок старих авто скоротився удвічі
  4. Падіння продажів ПК призупинилося
  5. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в І кварталі виріс на 1,3%

Тема : industry News,News