Ринок техніки й електроніки суттєво зріс

В Україні за квітень-червень поточного року ринок побутової техніки й електроніки  продемонстрував зростання на 33,3% (до 11 млрд грн), якщо порівнювати з даними за аналогічний період 2015 року. Такими є відомості компанії GfK Ukraine, що посилається на індекс моніторингу побутової техніки й електроніки GfK Temax Ukraine.

За даними індексу, усі сектори продемонстрували позитивну динаміку, а найкращі результати були зафіксовані для телекомунікаційного обладнання – показник зріс на 51,5% до 3,653 млрд грн, а покращення даних стосовно крупної побутової техніки відбулося на 42,9% до 2,426 млрд грн.

Сектор побутової електроніки в II кварталі збільшився на 22,9%, а об’єм ринку становив 1,25 млрд грн.

У повідомленні GfK також зазначається, що зростання зафіксоване щодо продажів телевізорів з діагоналлю 39-43 дюйми. Також українці активно купують пристрої з ультрависоким розширенням UHD із функцією Smart TV.

Показник реалізації фотокамер у II кварталі поточного року зріс на 0,4% і становив 138 млн грн, якщо порівнювати з аналогічним періодом торік.

У сегменті малої побутової техніки також відбувся сплеск продажів − на 18,2%. Особливою популярністю тут користувалися пилососи і продукти для догляду за собою.

Що стосується ринку IT-техніки, то він сягнув позначки 2,48 млрд грн, що перевищило результат минулого року на 18,5%.

Обсяг телекомунікаційного обладнання також суттєво зріс – на 51,5%. Основними драйверами тут стали смартфони і мобільні гарнітури.


Читати також:

  1. Ринок побутової техніки й електроніки зазнав падіння
  2. Український ринок побутової техніки зріс
  3. Українці стали купувати більше техніки
  4. Українці активно скуповують побутову техніку
  5. Ринок стартапів в Україні суттєво зріс

Тема : industry News,News