Що буде з продажами смартфонів у 2017 році?

Цьогоріч зростання продажів смартфонів продовжить своє вповільнення і вперше виміряється однозначним числом. Про це повідомляє дослідницька компанія Gather, пише «Інтерфакс-Україна».

За підсумком 2016 року у світі реалізація “розумних телефонів” зросте на 7% до 1,5 млрд одиниць. Ще торік приріст дорівнював 14,4%. Аналітики прогнозують, що до 2020 року продажі пристроїв сягнуть 1,9 млрд одиниць.

Зі слів Роберта Коцца, директора з досліджень Gather, тими темпами, які спостерігалися останні сім років, ринок смартфонів більше не зростатиме. Найбільший підйом продажів був зафіксований у 2010 році − на 73%.

Наразі в розвинених країнах Західної Європи, Північної Америки і Азійсько-Тихоокеанського регіону (включно з Японією) ринок смартфонів охопив 90% населення. Мешканці цих регіонів не так часто змінюють старі моделі пристроїв на нові, як це було раніше.

Так, на ринках розвинених держав термін експлуатації преміальних телефонів зріс до 2,5 років, і в найближчі п’ять років експерти не очікують на суттєві зміни ситуації.

Що стосується середнього терміну використання преміальних смартфонів, то в країнах, що розвиваються, він становить 2,2-2,5 роки, а термін життя базових телефонів – 3 роки і більше.

До речі, глобальні продажі планшетних ПК у I кварталі цьогоріч знизилися на 14,7%, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, і становили 39,6 млн одиниць. Такими є дані компанії IDC, повідомляє rbc.ua.

Так, продажі звичайних планшетів (87,6% ринку) продовжують падати, натомість обсяги поставок пристроїв-трансформерів, навпаки, зростають – більше аніж на 100%.


Читати також:

  1. У 2016 році світовий ринок смартфонів перетне межу в 1,5 млрд пристроїв
  2. За підсумками 2014 року продажі смартфонів зросли на 23%
  3. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  4. За підсумками 2014 року продажі смартфонів досягнуть $300 млрд
  5. У другому півріччі поставки смартфонів зросли

Тема : industry News,News