Що українці купують в інтернеті?

Нещодавно компанією Google були оприлюднені результати дослідження щодо поведінки користувачів із різних країн в онлайн-середовищі, повідомляє видання payspacemagazine.com.

Дослідження також містить статистику покупок в інтернеті. Аналітики Google з’ясували, що українці використовують Мережу для оплати товарів та послуг частіше, аніж жителі Польщі і Румунії. Здебільшого українці купують в онлайні через ПК (90%), рідше − зі смартфону чи планшету − 6% і 3%.

Чимало українців використовують інтернет у випадку, коли збираються придбати товар в звичайному магазині, тож можна стверджувати, що онлайн-ресурси формують поведінку споживача, незалежно від того, де він зробить покупку. Так, 76% − використовують інтернет для порівняння товарів, 70% − шукають порад щодо придбання, 54% − мають намір купувати в інтернеті, а 51% − не знають точно, що вони збираються придбати.

Часто українці в Мережі шукають інформацію щодо традиційних магазинів, розташованих неподалік. Найчастіше увагу звертають на: ціни (67%), час роботи магазину (42%), наявність товару (40%), місце розташування (33%). На відгуки зважають 32%.

Серед українців, що вже купують онлайн, зарубіжні інтернет-магазини є додатковим майданчиком для пошуку вигідної пропозиції. Так, 38% онлайн-покупців з України раз на рік купують щось в іноземних інтернет-магазинах, а 45% ніколи не здійснювали покупку в зарубіжному онлайн-просторі. Стримуючим фактором є погане володіння мовою − 41% респондентів зазначили цю причину.

Найчастіше українці купують в інтернеті одяг (53%), косметичні засоби (23%), деталі до комп’ютерів (21%), а також книги і музику (9%).


Читати також:

  1. Українці все частіше купують через Мережу
  2. Українці витратили в інтернеті 2 млрд євро
  3. Що купують українці в Мережі
  4. Українці активно купують гаджети і побутову техніку
  5. Українці стали більше довіряти онлайн-магазинам

Тема : industry News,News