Що відбувається на українському ринку нових авто?

На первинному ринку автомобілів в Україні за підсумками 9 місяців було реалізовано 76,7 тисяч новеньких авто. Цікаво, що половина з них отримали реєстрацію всього у 4 регіонах країни. Про це повідомляє «ЛігаБізнесІнформ».

Так, 17 309 штук з проданих за звітний період − зареєстровані у столиці. У Донецькій області “прописалося” 8 657 автомобілів, на Дніпропетровщині − 6 934 штук, а у Харківській області − 5 275.

У відсотковому вираженні кияни забезпечили 23% від загальноукраїнських продажів. Втім, це удвічі менше, аніж за аналогічний період 2013 року.

Цьогоріч найбільше жителі столиці симпатизували японському бренду Toyota: тут із січня по вересень поточного року було продано 2 093 авто, що становить 12% від загальної кількості первинних столичних реєстрацій нових автівок.

Також за цей період 11% легкових автомобілів із салону отримали донецьку реєстрацію. Втім, якщо порівнювати цей результат із минулорічним, то новий показник скоротився більш аніж утричі. Найактивніше донеччани купували китайців Geely − 1 372 одиниці, що становить 16% від сумарної кількості легкових авто, що отримали донецьку “прописку”.

Попри 59%-ве падіння продажів автомобілів порівняно з минулорічними показниками, третє місце за кількістю реалізованих нових авто посіла Дніпропетровська область. Відсоткова частка дніпропетровських реєстрацій становила 9% від загальноукраїнських продажів. Жителі Дніпропетровської області, так само як і Донецької, найбільше купували Geely − 853 штуки.


Читати також:

  1. Ринок б/в авто демонструє приріст
  2. Продажі авто в ЄС упали до критичного рівня
  3. Вітчизняний авторинок відчутно просів
  4. Ринок б/в авто активізувався
  5. За 11 місяців виробництво автомобілів в України скоротилося на 40%

Тема : industry News,News