Що загрожує світові у 2017 році?

Як стало відомо з докладу Global Risks Report 2017, оприлюдненого на форумі в Давосі, у 2017 році світові загрожує низка подій та явищ. Так, невдовзі людство стикнеться з терактами, масштабною міграцією і дедалі частішими крадіжками цифрових даних, пише ubr.ua.

Так, експерти виділили три десятки глобальних ризиків, а також тринадцять тенденцій, прогнозованих на цей рік. Порівняно з попередніми роками додалися нові, зокрема неефективність влади на регіональному і глобальному рівні.

Також до основних глобальних ризиків 2017 року належать масштабні стихійні лиха і екстремальні погодні умови, антропологічні екокатастрофи, крупні теракти, неефективне державне управління і міждержавні конфлікти. Експерти вбачають небезпеку і в динаміці технологічних впроваджень, адже розвиток військової робототехніки і штучного інтелекту веде до гонки озброєнь.

Світу загрожують махінації зі службовими й особистими даними, а також їх крадіжки, що останнім часом набуває справді загрозливих масштабів. Очікується, що цього року кібератаки лише посиляться.

До переліку ризиків увійшла і незаконна торгівля, що виявляється в ухиленні від сплати податків і фінансових махінаціях.

До речі, зі слів американського мільярдера Джорджа Сороса, напружена ситуація на світових ринках, що склалася через обвал фондового ринку Піднебесної, має чимало спільного із ситуацією у 2008 році, пише Bloomberg. Про це пан Сорос повідомив у ході економічного форуму, який відбувся у Шрі-Ланці.


Читати також:

  1. Цінова політика у 2017 році: на що чекати в новому році?
  2. Тренди онлайн-маркетингу в 2017 році
  3. Чи вигідно буде купувати нерухомість у 2017 році?
  4. У 2017 році українці житимуть краще
  5. Найперспективніші галузі української економіки у 2017 році

Тема : News