Скільки коштують столичні квартири?

За повідомленням meget.kiev.ua, найдорожчим районом столиці продовжує залишатися Печерський. Тут 1м2 у 3-кімнатній квартирі вартує 2,5 тис. дол.

У рейтингу найдорожчих районів Києва на другому місці − Шевченківський. Тут 1м2 у 3-кімнатній квартирі коштує майже 2 тис. дол.

Натомість найдешевше житло − у Деснянському районі. Тут за 1м2 аналогічного житла доведеться сплатити майже 1 тис. дол.

Що стосується київського ринку оренди житла, то винайняти 3-кімнатну квартиру  найдорожче в Шевченківському районі − більше 10 600 грн/місяць. На Печерську за таку квартиру орендарі заплатять приблизно 10 300 грн. Найдешевше ж орендувати таку квартиру  у Деснянському районі − близько 6 400 грн/місяць.

До речі, Асоціація спеціалістів з нерухомості України у 2015 році прогнозує зниження вартості вторинного житла у доларах на 10%, тож різкого падіння цін на квартири експерти не прогнозують.

Голова комітету АСНУ з питань сертифікації Артур Пилипчук під час прес-конференції зазначив, що за підсумками 2014 року вартість вторинного житла у доларах впала на 20%, натомість у гривні ціни зросли до 80%.

Зі слів пана Пилипчука, у першому кварталі поточного року спостерігалося зростання кількості угод  щодо купівлі нерухомості на ринку старих квартир.

Згідно з даними компанії “Олімп-консалтинг”, ціни на найдешевші квартири в інвалюті в цілому за 2014 рік впали на 10%, а середній показник по вторинному ринку − 20%. Найбільше ціни в доларах на соціальне житло впали в Києві (на 10%), а у Чернігові дешеве житло втратило в ціні лише 6,2%, у Полтаві − на 3,8%. Натомість у Харкові цінник на економжитло навіть зріс − на 0,4%.


Читати також:

  1. Ціни на квартири впали в усіх районах столиці
  2. Нові квартири у столиці здорожчали
  3. У столиці зріс попит на найдешевше житло
  4. Вторинне житло в Києві зросло у ціні
  5. Прогноз: у вересні ціни на столичну нерухомість почнуть зростати

Тема : industry News,News