Скільки підприємців в Україні підвищили зарплати?

У 2016 році 66% українських компаній підвищили своїм працівникам зарплати. Про це зазначено в дослідженні аналітичного центру “HeadHunter Україна”, пише УНІАН.

У ньому йдеться, що в 50% випадків підвищення заробітної плати розмір надбавки становив 10−15%. Зараз у столиці середні показники заробітків дорівнюють 8−9 тис. грн, а в регіонах – 4−5 тис. Традиційно найвищі зарплати пропонують спеціалістам IT-галузі, а також ТОП-менеджерам у міжнародних компаніях.

Також стало відомо, що в 2016 році 92% компаній збільшували свій штат, з них чверть могли розширювати команду за всіма напрямами. Рік тому таких було вдвічі менше.

Порівняно з даними за 2015 рік цьогоріч найбільшу кількість вакансій відкривали у сферах консалтингу, реклами, маркетингу, PR, для адміністративного персоналу, у галузі інвестицій і готельно-ресторанного бізнесу.

В середньому на одну посаду у 2016 році претендували троє шукачів, а це на 40% менше за торішній показник. Цікаво, що конкуренція зменшувалася протягом року, а в останні місяці вона не перевищувала двох осіб на місце.

За кількістю відкритих вакансій лідирують великі міста: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, а також Львів. Активно кількість пропозицій зростала на Рівненщині, Івано-Франківщині, а також у Закарпатті.

У регіонах найактивніше роботодавці шукали менеджерів з продажу і представників виробничих спеціальностей. Натомість найскладніше працевлаштуватися було керівникам вищої ланки, юристам, студентам і спеціалістам без досвіду роботи.


Читати також:

  1. В Україні підвищують зарплати, але не всім
  2. HR-консалтинг: хто отримує найвищі зарплати в Україні?
  3. Які фахівці в Україні найзатребуваніші?
  4. Зарплати і пенсії в Україні підвищать
  5. Скільки українців отримують «білу» зарплату?

Тема : News