Смарт-браслети лідирують на ринку гаджетів, що носяться

За підсумками 2015 року глобальні поставки електроніки, що носиться, становитиме 68,1 млн одиниць, а в наступному році вони підскочать на 64%, перевищивши показник в 112 млн одиниць. Такий прогноз оприлюднила компанія TrendForce, передає DailyComm.

Очікується, що динаміка зростання популярності таких гаджетів збережеться: за підсумком 2017 року експерти прогнозують, що  обсяг ринку становитиме 161 млн одиниць пристроїв, а в 2018-му − 213 млн штук.

Попри вихід на ринок у квітні Apple Watch, попит на “розумні” годинники не показав значного зростання, а домінуючим сегментом ринку гаджетів, що носяться, є смарт-браслети.

Згідно з даними компанії, Apple Watch наразі є єдиним смарт-годинником, глобальні поставки якого цьогоріч вже перевищили 10 млн одиниць. Утім, попит на цей гаджет виявився гіршим, аніж розраховували експерти, через що прогноз поставок за підсумками 2015 року був знижений з 15 млн до 12 млн одиниць. Очікується, що в 2016 році компанія поставить на світовий ринок ще 20 млн годинників.

Експерти TrendForce стверджують, що найбільш популярною категорією електроніки, що носиться, є фітнес-браслети, які вміють контролювати показники фізичної активності і слідкувати за якістю сну користувача.

Прогнозується, що в наступному році смарт-браслети також випередять за обсягом поставок “розумні” годинники − 45 млн проти 32 млн одиниць.

Також експерти доповідають про зростання інтересу користувачів до ще одного виду гаджетів − пристроїв віртуальної реальності (VR), адже у наступному році запланований вихід на ринок таких гаджетів від кількох відомих брендів.

Очікується, що компанії-виробники VR-пристроїв у 2016 році зароблять на них більше 60 млрд дол, а поставки пристроїв, що носяться на голові, зростуть більш аніж утричі, досягнувши 27 млн одиниць. За підсумками поточного року відвантаження цих пристроїв можуть досягти 8 млн штук.


Читати також:

  1. Прогноз розвитку ринку електронних гаджетів
  2. Частка смартфонів на ринку “розумних” пристроїв зросте до 77%
  3. Обсяг ринку медіареклами зріс на 11%
  4. Мобільні ПК vs планшети: на що очікувати?
  5. На ринку планшетів зафіксували спад

Тема : industry News,News