Смартфони нового покоління: які вони?

Оглядачі Computerworld вивчили тенденції на глобальному ринку смартфонів і склали список ключових трендів, що очікують на галузь у наступному році, пише internetua.com.

Так, відчутних змін зазнає дизайн смартфонів нового покоління. Основний тон тут задають лідери ринку Apple і Samsung, адже вони планують кардинально переглянути інтерфейс своїх пристроїв. Очікується, що розробники Apple на нових “розумних телефонах” реалізують монолітний LED-екран до країв ґаджетів, а Samsung представить ринку модель з дисплеєм, що складається.

Що стосується продуктивності смартфонів, тут також очікуються зміни: графічні можливості стануть кращими, а додатки працюватимуть швидше. Так, компанія Mediatek уже створила 10-ядерний процесор Helio X30, що на сьогодні є рекордним за кількістю ядер.

Технології віртуальної реальності будуть активно розповсюджуватися, у тому числі й на бюджетні моделі.

Серед важливих змін у найближчому майбутньому – швидша робота Інтернету завдяки покращеним LTE-можливостям. Так, новий LTE-модем Qualcomm Snapdragon X16 може забезпечити швидкість завантаження до 1 Гбіт/с, але тільки в мережах мобільного оператора.

Також очікується, що на зміну портам micro USB 2.0 прийдуть USB-C, що дозволить підключати ґаджети до моніторів із високим розширенням, зовнішніх накопичувачів і навушників. Що стосується останніх, то дедалі поширенішими стають безпровідні моделі. Учасники ринку очікують, що вслід за Apple виробники “розумних телефонів” також переходитимуть на Bluetooth-навушники.

Експерти також передрікають, що смартфони нового покоління заряджатимуться швидше.


Читати також:

  1. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  2. Ціни на смартфони падають в усьому світі
  3. Цьогоріч продажі смартфонів зростуть на 19%
  4. У другому півріччі поставки смартфонів зросли
  5. Ринок смартфонів зріс на 45%

Тема : industry News,News