Спрощенців стає більше

За даними прес-служби Міністерства доходів і зборів України підприємців, що провадять свою діяльність на спрощеній системі оподаткування, стає все більше.

У поточному році кількість фізосіб, які є платниками єдиного податку, порівняно з даними за минулий рік, зросла на 75 тис. осіб. Зараз в Україні нараховується 1,17 млн спрощенців.

Як стало відомо, найбільш активно зростає третя група платників-єдинників. Так, їх кількість досягла 262 тис. осіб, збільшившись на 60 тис. Також на 20 тисяч поповнилися ряди юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування. Зараз у державі таких підприємців 155 тис.

Також у Міндоходів відмічають, що ця категорія платників посприяла збільшенню надходження до бюджетів усіх рівнів. Лише в поточному році спрощенці сплатили 2,1 млрд грн, що випереджає показник минулого року на 71,4%. Юрособи віддали в бюджет 722,1 млн грн, що на 304,6 млн грн більше, аніж у 2012 році.

Таку позитивну динаміку представники Міндоходів  пояснюють лібералізацією податкової політики щодо вітчизняного малого та середнього бізнесу. У подальшому для цих сегментів заплановане введення новацій щодо дерегуляції. Так, скоро будуть спрощені правила реєстрації і постановки на облік платників єдиного податку та ПДВ.

Окрім того, вже з 1 січня 2014 року саме підприємці-спрощенці зможуть першими скористатися новим сервісом – дистанційною електронною перевіркою. Електронна перевірка бізнесу проводитиметься на підставі повідомлення підприємця до органів Міністерства доходів і зборів щодо бажання її пройти.


Читати також:

  1. Ставки податків для спрощенців змінювати не будуть
  2. На бізнес очікують електронні перевірки
  3. Міндоходів скоротить кількість перевірок
  4. Для участі в програмі «Доступне житло» зареєструвалося більше 5 тисяч українців
  5. Українські інтернет-користувачі зареєстрували більше мільйона блогів

Тема : News