Структура ринку смартфонів зазнала суттєвих змін

У Китаї на найбільшому світовому ринку “розумних телефонів” відбулася зміна лідерів. Так, якщо раніше домінували Huawei і Xiaomi, то зараз перші місця посіли нові бренди – Oppo і Vivo. Про це пише видання Internet.ua, посилаючись на дані аналітичної компанії Counterpoint Technology Market Research.

Зі слів аналітика компанії Джеймса Яна, останні два роки на ринку Піднебесної виробники мобільних телефонів змагаються за першість, а в III кварталі поточного року рейтинг найкрупніших брендів «розумних телефонів» очолили Oppo і Vivo, частка яких у загальному обсязі поставок смартфонів у Китай становила 17% і 16% відповідно.

Обидві компанії-лідери належать BBK Group, що зараз контролює майже третину китайського ринку таких ґаджетів. Ці бренди лише за рік збільшили свої частки майже вдвічі, адже ще в III кварталі минулого року показники становили 9,9% і 8,2% відповідно. За липень − вересень обсяг відвантажень в Китай пристроїв компанії Oppo зріс на 82% у перерахунку за рік, а Vivo – на 114%. Серед причин успіху учасники ринку називають розгалужену дистриб’юторську мережу і зосередженість на  продажах в офлайні.

Колишній лідер, компанія Huawei, посіла третю сходинку рейтингу із результатом 15%. Що стосується показників III кварталу 2016 року, то поставки цього бренду зросли лише на 4%. До ТОП-5 лідерів увійшли також Xiaomi та Apple.

До речі, на глобальному ринку смартфонів за минулий квартал поставки ґаджетів збільшилися на 6% до 375,4 млн одиниць. Про це свідчать дані дослідження Strategy Analytics, пише ubr.ua.


Читати також:

  1. Частка смартфонів на ринку “розумних” пристроїв зросте до 77%
  2. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  3. Що буде з продажами смартфонів у 2017 році?
  4. У 2016 році світовий ринок смартфонів перетне межу в 1,5 млрд пристроїв
  5. За підсумками 2014 року продажі смартфонів досягнуть $300 млрд

Тема : industry News,News