У 2016 році світовий ринок смартфонів перетне межу в 1,5 млрд пристроїв

За даними прогностичних досліджень аналітичної компанії Canalys, у 2016 році на світовий ринок постачальники виведуть близько двох мільярдів мобільних телефонів. Причому 77% усіх пристроїв складуть саме смартфони, що в абсолютних показниках повинно перевищити цифру в півтора мільярди.

Проте також аналітики відзначають і те, що попит на смартфони дещо знижується, а виробникам доводиться працювати в дедалі складніших умовах ринку. Про це свідчать, зокрема, і дані останнього кварталу 2015 року в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, де за вказаний період вперше спостерігалося зменшення поставок мобільних телефонів на 2%. Саме цей регіон вважається найпотужнішим ринком мобільних пристроїв, і в 2016 році поставки смартфонів до нього повинні перевищити один мільярд одиниць.

Щодо ринку Китаю, на який також припадає левова часта продажів мобільних телефонів, то за той же період 2015 року в цілому вони зросли на 3%, однак за рахунок появи нових моделей від компаній Xiaomi та Huawei показники продажів смартфонів збільшилась на 5% порівняно з аналогічними даними річної давнини.

У Північній Америці за 2015 рік поставки мобільних телефонів зменшились на 0,4% і становили 175 млн штук. За прогнозом Canalys, цьогоріч очікується приріст на 4%, тобто на цей ринок виробники повинні поставити 182 млн пристроїв.

За словами аналітика Canalys Ішана Датта, збільшення продажів у 2016 році повинні забезпечити в основному країни, що розвиваються за межами регіону БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай). Перспективними ринками, до яких росте зацікавлення виробників смартфонів, називають Пакистан, Бангладеш, М’янму та Шрі-Ланку. У цілому ж глобальні темпи росту повинні сягнути близько 10%, впевнені експерти.


Читати також:

  1. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  2. Частка смартфонів на ринку “розумних” пристроїв зросте до 77%
  3. У I кварталі український ринок смартфонів і планшетів скоротився
  4. За підсумками 2014 року продажі смартфонів досягнуть $300 млрд
  5. “Розумних пристроїв” почали поставляти ще більше

Тема : industry News,News