У 2017 році українці житимуть краще

За словами Олександра Паращого, експерта інвесткомпанії Concorde Capital, уже в 2017 році якість життя українців покращиться.

Нещодавно в Кабміні оголосили, що від 1 січня наступного року розмір мінімальної зарплати в країні становитиме 3 200 грн, посадові оклади чиновників не залежатимуть від мінзарплати, а прожитковий мінімум і перший тарифний розряд значно не зростуть.

Очікується, що показник інфляції дорівнюватиме близько 8,1%. Для 5 млн населення України, що отримує пенсії на рівні 1 400−4 000 грн, виплати збільшать у середньому на 300 грн, а іншим пенсіонерам їх піднімуть на 10,1%.

Пан Паращий зазначає, що, хоча показник інфляції за останні кілька років і випереджає ріст соцстандартів, але в 2017 році українці справді відчують покращення рівня життя. Втім, щоб зарплати і пенсії суттєво збільшилися, українська економіка повинна вийти на рівень 2013 року.

Також стало відомо, що Кабмін може зняти 150 регуляторних бар’єрів для ведення бізнесу. Це питання буде розглянуто на спецзасіданні через два тижні. Про це повідомив Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook, пише “Слово і Діло”.

Пан Гройсман зазначив, що йдеться про відміну застарілих регуляцій. Мета Прем’єр-міністра − ініціювати проведення таких дерегуляційних засідань на регулярній основі, щоб ліквідувати всі бюрократичні бар’єри.

Наразі розробкою пропозицій щодо відміни регуляцій займаються Мінекономрозвитку, Офіс ефективного регулювання, Державна регуляторна служба і Офіс залучення і підтримки інвестицій.


Читати також:

  1. Що буде з продажами смартфонів у 2017 році?
  2. Найперспективніші галузі української економіки у 2017 році
  3. Що очікує українську економіку в 2017 році?
  4. Чи зросте український ВВП у 2016 році?
  5. IT-ринок: прогноз на 2017 рік

Тема : industry News,News