У 2025 році ринку нерухомості настане кінець?

За повідомленням видання NEWSru.ua, обвал світового ринку нерухомості може статися вже у 2025 році. Тому зараз цей ринок потребує активних дій для попередження чергової кризи, адже вона здатна неабияк підірвати світову фінансову систему. Таку інформацію оприлюднив виконавчий директор NARA, британської асоціації нерухомості, Пол Бато.

“Як показує досвід, кожна  наступна  криза ще важче, тому в 2025 р допустити її не можна. Потрібно вчитися на колишніх помилках ..” – Зазначив експерт. Він також підкреслив, що позитивні зміни після кризи 2008-го року проявилися тільки в першому кварталі нинішнього 2013-го року. Оскільки етап піднесення на ринку нерухомості щойно почався, дуже важливо попередити минулі помилки.

За словами експерта, однією з доленосних помилок була надмірність в кредитуванні сфери нерухомості. Довгострокові ризики, які брали на себе банки задля швидкого прибутку, економічно  послабили сектор нерухомості.

Нині міжнародний контроль за діяльністю банків значно суворіший, заспокоює пан Бато. Зміни на законодавчому рівні змушують банки ретельніше переглядати проекти. Так само більш прискіпливими стали інвестори.

Нагадаємо, що іпотечна криза 2008 року стала результатом внутрішньої іпотечної кризи в США, що розпочалась двома роками раніше. Нерозривний в’язок світового ринку нерухомості з США призвів до інвестиційної кризи в 2007-му, яка і спричинила падіння цін на будівельні об’єкти в багатьох інших країнах, у тому числі і в Україні.


Читати також:

  1. Ринку зовнішньої реклами в Україні настав кінець?
  2. У вересні ринок нерухомості припинить діяльність?
  3. Активність на ринку IPO помітно знизилася
  4. Змінено порядок реєстрації нерухомості
  5. Аналітики: У 2012 році ВВП України зросте на 4%

Тема : News