У Києві придбали рекордну кількість елітного житла

На столичному ринку дорогого житла спостерігається сплеск активності. Так, за оцінками Kiev Standart, за перше півріччя в Києві продали 840 квартир, з яких 766 – житло класу «бізнес», а 74 – «преміум».

Загалом за минулий рік було придбано 82 об’єкти преміум-апартаментів, загальна площа яких становила 11,3 тис. м2, тож підсумки півріччя продемонстрували майже такий самий обсяг, як і за весь 2015 рік.

Як зазначає Олег Перегінець, керуючий партнер Kiev Standard, результати на ринку елітного житла Києва пов’язані не лише із загальним покращенням споживчих настроїв, але й зі стартом нових проектів. Щомісяця в столиці продають 12 преміальних об’єктів і 128 − класу «бізнес», а хорошим результатом на ринку вважається реалізація від двох преміальних квартир до шести − у бізнес-сегменті.

Експерт пояснює, що вказаний середньоринковий показник не завжди справедливий, адже темпи продажів можуть становити від однієї квартири на два місяці до 12 залежно від об’єкта і етапу його готовності. Так, повільніше продається вже здане житло, а також те, що перебуває на етапі котловану. Адже в першому випадку квартири коштують дорожче, а в другому – темпи продажів стримує недовіра клієнтів до реальних термінів введення житла в експлуатацію.

Втім, ті проекти бізнес-класу, що мають хорошу репутацію і будуються поступово, у кілька черг, не відчувають дефіциту попиту.


Читати також:

  1. У Києві виникла нова категорія житла
  2. Нові квартири в Києві здешевшали
  3. У Києві зростає попит на оренду житла
  4. Нові квартири у столиці здорожчали
  5. Вторинне житло в Києві зросло у ціні

Тема : industry News,News