У топ-500 компаній Європи увійшли 50 українських

50 українських компаній потрапили до рейтингу «Топ-500 компаній Центральної та Східної Європи». У першій десятці найбільших компаній – державні Нафтогаз України та Енергоринок, четверте місце посів металургійний холдинг «Метінвест». Про це повідомляє компанія «Делойт».

Другий рік поспіль простежується зростання українських компаній. У 2011 році доходи вітчизняних підприємств збільшилися на 24%. Натомість у найбільших компаній країн Східної та Центральної Європи зростання в середньому становило 9,8%.

Минулого року до першої десятки рейтингу «Топ-500 компаній Центральної та Східної Європи» потрапило три українські компанії. Нафтогаз України посів четверте місце в рейтингу-2010. За рік компанія піднялася на одну позицію з доходом 8,644 млрд євро. У рейтингу-2011 Нафтогаз України зберіг свої позиції. «Метінвест» протягом року піднялася з дев’ятого на шосте місце (7,057 млрд євро). Інша українська компанія «Енергоринок» ввійшла в десятку рейтингу-2011, вирвавшись із 16 місця з доходом 5,346 млрд.

У десятці рейтингу компанії сфери ресурсів (електроенергії, нафти й газу) та енергетики. Вони зайняли сім позицій з десяти. Перше місце в рейтингу посіла польська компанія PKN Orlen, друге –угорська MOL. Їх доходи зросли на третину порівняно з попереднім роком. На третьому місці рейтингу опинилася чеська компанія Skoda, прибуток якої за останній рік зріс до 22,4%.

Рейтинг компаній Центральної та Східної Європи був проведений компанією «Делойт».


Читати також:

  1. Найбільший туроператор Європи скоротив річний прибуток у чотири рази
  2. У проблемних країнах Європи значно подешевшала житлова нерухомість
  3. Названа найбезпечніша авіакомпанія Європи
  4. Дослідження: 70% директорів найбагатших компаній ігнорують соціальні мережі
  5. Названо найдорожчі бренди світу

Тема : News