Україна має намір підвищити Чорноморському флоту РФ плату за оренду землі

 

Кабінет міністрів України рекомендував органам місцевого самоврядування АРК встановити Чорноморському флоту Російської Федерації на 2013 рік мінімальну на сьогоднішній день орендну плату за користування земельними ділянками на території країни у розмірі 3% від їхньої нормативно-грошової оцінки.

Крім того, український уряд пропонує із 2014 року підвищити ставку оренди до 4%.

Так, згідно з постановою уряду № 1172 від 16 листопада 2011 року, з цією метою органи місцевого самоврядування зобов’язані провести нормативно-грошову оцінку земельних ділянок, які використовуються російський флотом в Україні.

Цим документом Кабмін Миколи Азарова затвердив критерії розподілу додаткової дотації з держбюджету місцевим бюджетам на компенсацію втрат доходів внаслідок розміщення Чорноморського флоту РФ на території Севастополя та АРК.

Як повідомлялося, інвентаризація об’єктів нерухомості, використовуваних ЧФ Росії на підставі угоди між Україною та РФ про параметри поділу Чорноморського флоту, почалася із 6 жовтня 2011 року.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2011 року міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко повідомив про досягнення прогресу в питанні інвентаризації земель та інфраструктури, переданих у користування російського флоту.


Читати також:

  1. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  2. Черговість права викупу землі буде зафіксовано законодавчо.
  3. «Дніпроенерго» планує позичити 1,8 млрд грн.
  4. Фінансування держпрограм у агросекторі збільшать
  5. Новий термінал D у Борисполі буде здатний обслуговувати три тисячі чоловік на годину

Джерело : Кореспондент   |   Тема : News