Україна стала більш конкурентоспроможною

У щорічному рейтингу глобальної конкурентоспроможності наша держава цьогоріч покращила свою позицію, перемістившись із 60-го місця на 59-те. Про це повідомляє Forbes Україна. Загалом до рейтингу, що складається Інститутом менеджменту у Швейцарії (IMD), увійшла 61 країна.

Україна в цьому списку випередила Монголію і Венесуелу, а в трійці лідерів опинилися Гонконг, Швейцарія і США.

Рейтинг складали, оцінюючи стан економіки, ефективність держорганів влади, стан інфраструктури, а також ділового середовища.

Щодо України, то ефективність вітчизняної влади і стан інфраструктури експерти оцінили вище, аніж загальний рейтинг країни. За згаданими показниками держава посіла 57-ме і 50-те місця відповідно. Однак за оцінкою стану економіки і ділового середовища її розмістили на 60-й сходинці.

Дослідники інституту визначили, що цьогоріч для України основним викликом є відновлення зростання економіки, що дасть змогу покращити умови життя громадян і скоротити рівень безробіття.

Не менш важливими кроками на шляху до успіху вітчизняної економіки повинно стати залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій, боротьба з корупцією, реформування судової системи, а також завершення воєнного конфлікту.

До речі, стало відомо, що Україна визнана найменш миролюбною країною в Європі. Про це йдеться в глобальному рейтингу миролюбності від Інституту економіки і миру, що в Австралії. Наша держава посіла 156-те місце із 162, тоді як ще торік була на 150-му.

Найбільш безпечним регіоном світу аналітики визнали Європу, хоча її рейтинг значно знизився через теракти в Брюсселі і Парижі. За останні п’ять років смертність від терактів в Європі зросла більш аніж удвічі.


Читати також:

  1. Україна стала 71 в рейтингу процвітаючих країн світу
  2. У рейтингу світової торгівлі Україна стала 86
  3. Україна стала 161 в рейтингу економічних свобод
  4. Рейтинг економічних свобод і Україна
  5. Україна посіла 97 місце у рейтингу енергоефективності

Тема : News