Українці активно скуповують смартфони

У січні − вересні поточного року поставки смартфонів в Україну зросли на 30%, якщо порівнювати з даними за аналогічний період торік, і становили 4,3 млн пристроїв, повідомляють аналітики дослідницької компанії IDC.

Як зазначається в повідомленні, ринок «розумних телефонів» відновлюється здебільшого за рахунок недорогих девайсів (до 200 дол.). Саме на ці пристрої припадає 82% обсягу всього ринку смартфонів  в Україні. Протягом року середня ціна на ці ґаджети залишалася незмінною – близько 150 дол. за одиницю.

В IDC повідомляють, що зростав попит на фаблети (смартфони із діагоналлю від 5,5 дюйма). Частка таких пристроїв за 9 місяців становила 12,6%, а роком раніше показник дорівнював 5,6%.

Загалом за підсумками року, що минає, очікується, що збільшення поставок смартфонів і мобільних телефонів становитиме 17,4% до 6,7 млн одиниць. За 2016 рік поставки “розумних телефонів” на український ринок зростуть на 28% до 4,2 млн пристроїв, тож вдасться досягти результатів 2014 року. Нагадаємо, торік обсяги надходження таких ґаджетів скоротилися на 21% до 3,3 млн одиниць.

Також стало відомо, що попри не найкращі часи для ринку ПК, у листопаді цього року ситуація покращилася. Так, по всьому світу обсяги продажів п’яти найкрупніших брендів ноутбуків зросли на 8%. Також на 10% збільшилися поставки трьох основних ODM-виробників, повідомляє видання internetua.com.


Читати також:

  1. Українці активно скуповують побутову техніку
  2. Українці активно скуповують автомобілі
  3. Ціни на смартфони падають в усьому світі
  4. Смартфони набирають популярність
  5. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений

Тема : industry News,News