Українці активно виїжджають за кордон

Якщо нещодавно українці виїжджали з України через політичні причини, то зараз країну накрила хвиля економічної еміграції. За даними різних джерел, зараз готова виїхати майже третина населення, а тих, кому вдалося виїхати, стало більше на 20−30%, пише ubr.ua.

Тож Україна втрачає активну і талановиту молодь, яка не бачить тут перспектив. Так, згідно з даними опитування компанії Research & Branding Group, проведеного в грудні, 34% наших співвітчизників готові переїхати в іншу країну для постійного проживання.

Серед основних причин, які спонукають українців змінити країну, респонденти називають пропозицію цікавої і прибуткової роботи (28%), ситуацію на сході держави (27%), проблеми з економікою України (19%), а також сімейні обставини (18%).

У компаніях, що займаються питаннями імміграції, також відмічають підвищений інтерес до виїзду за кордон. Зі слів Олександра Куринського, керівника компанії “Відкрита Іспанія”, зараз кількість охочих емігрувати зросла на 15−20%.

Експерт зазначає, що в основному мають бажання виїхати за кордон люди з певними заощадженнями, адже вони не бачать можливостей і перспектив в Україні. Також на рішення покинути країну впливає складна ситуація в банківському секторі. Тож українці вкладають кошти в нерухомість Іспанії або започатковують там бізнес.

Також зросла кількість клієнтів, що бажають виїхати за кордон, в юридичній компанії “Візантія” – на 30%. За її даними, на постійне місце проживання українці найчастіше виїжджають у Польщу, Німеччину, Канаду і США. Трохи рідше − до Словенії, Словаччини, Чехії і Литви. Також побільшало трудових мігрантів до країн Середньої і Східної Азії, а також Ізраїлю.


Читати також:

  1. Українці активно купують нові авто
  2. Українці активно позбуваються бізнесу
  3. Українці активно скуповують автомобілі
  4. Українці активно скуповують побутову техніку
  5. Українці почали активно користуватися інтернет-банкінгом

Тема : News