Українці стали частіше використовувати Інтернет

Проникнення Інтернету в Україні у II кварталі поточного року зросло на 4%, тож зараз 2/3 населення старше 15 років регулярно користується мережею. З них 33% – це українці з рівнем прибутку нижче середнього. Про це свідчать дані дослідження української аудиторії Інтернету, проведеного Factum Group Ukraine для Інтернет Асоціації України.

Так, опитування показало, що 66,1% респондентів входять у мережу раз на місяць і частіше. Окрім цього, розрив інтернет-проникнення між різними категоріями юзерів зменшився. Приміром, розподіл інтернет-користувачів за ґендерною ознакою майже зрівнявся: зараз користуватися світовою павутиною мають можливість 54% жінок і 46% чоловіків.

Також доступ до Інтернету дедалі більше поширюється в сільській місцевості − тут проникнення досягло 60%. За віковою ознакою розрив також зменшився: зараз майже 1/4 наших співвітчизників віком від 65 років мають доступ до світової павутини.

У дослідженні зазначається, що цьогоріч проникнення Інтернету відбувається швидше, аніж раніше. Покращення результатів аналітики пов’язують не лише з “цифровізацією” країни, але й із вилученням з бази дослідження Донецької і Луганської областей, де цифровий розрив став більшим, аніж в інших регіонах держави.

Кожен другий користувач мережі має середній дохід, а кожен третій – нижче середнього. Ще 9% – вище середнього. Повну вищу освіту здобули 40% респондентів.

Що стосується пристроїв, з яких українці виходять в Інтернет, більше половини опитаних використовують стаціонарні ПК, а 38% – ноутбуки або мобільні телефони. Послуговуються планшетами лише 13%.


Читати також:

  1. Українці стали частіше літати
  2. Українці все частіше купують через Мережу
  3. Як українські компанії використовують Інтернет
  4. Українці витратили майже 2 млрд. євро на інтернет-покупки
  5. Українці частіше реєструють великий і середній бізнес

Тема : industry News,News