Українці вкладають кошти в автомобілі

Попри традиційний спад ділової активності серпень відзначився активізацією автомобільного ринку, пише AUTO-Consulting. Дані всіх операторів свідчать, що за звітний період було продано 5 624 нових авто. Учасники ринку пов’язують таку ситуацію з курсовими коливаннями.

У серпні лідером продажів став бренд Toyota − 12% від усіх угод, а на другому місці розмістився  Renault із показником 9,9%. Третє місце неочікувано посів Ford завдяки великому замовленню на поставку автомобілів для медустанов.

У мережі VW був зафіксований спад темпів реалізації, тож бренд посів лише четверте місце. Продажі зросли у Kia, Hyundai і ЗАЗ, але суттєво збільшити кількість вдалих угод вдалося дилерам Mazda: японець піднявся одразу на чотири сходинки, знову зайнявши місце в десятці найпопулярніших автобрендів.

Стосовно преміальних виробників, то тут вперше в 2016 році лідером став Mercedes-Benz, який навіть наприкінці літа зміг випередити BMW.

Саме завдяки серпню підсумковий результат українського автомобільного ринку за останні вісім місяців є дуже непоганим, адже від початку року автодилери змогли продати українцям 37 988 автомобілів, а це на 44% перевищує показник минулого року.

Окрім цього, стало відомо, що ринок б/в автомобілів зріс на 17%, повідомляє асоціація «Укравтопром», пише Сегодня.ua. Так, за серпень на первинному ринку було зареєстровано 7 392 автотранспортних засоби, з яких вживаних автівок було 14% або 1 051 одиниця.

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів за звітний період становив 5 900 одиниць, з яких автомобільного секонд-хенду було 5% або 270 одиниць. Тож первинний ринок б/в автівок зріс на 17% порівняно з даними за липень. Втім, спад, якщо зіставляти з даними серпня 2015 року, сягнув 78%.


Читати також:

  1. Українці вкладають кошти у нерухомість за кордоном?
  2. Які автомобілі українці купують найохочіше?
  3. Інвестори активно вкладають кошти у комерційну нерухомість
  4. Українці активно скуповують автомобілі
  5. Продажі вживаних авто зросли

Тема : industry News,News