Українців дискримінують через вік

Як демонструють результати опитування, проведеного кадровим порталом hh.ua, більше половини українських працівників стикалися з віковою дискримінацією під час пошуку роботи, пише mmr.ua.

Так, найчастіше вік стає перепоною для шукачів, що претендують на посади офіс-менеджерів, секретарів, водіїв, кур’єрів, операторів ПК. Окрім цього, з труднощами зіштовхуються молоді спеціалісти і люди пенсійного віку.

Окрім тих, хто на собі відчув вікову дискримінацію, четверта частина респондентів не отримала чіткої відповіді щодо причин відмови в посаді, але їм було зрозуміло, що причиною став саме їхній вік. Хоча відбір персоналу за прожитими роками і заборонений українським законодавством, він є досить поширеним явищем.

Цікаво, що 43% респондентів відповіли, що чимало пропозицій роботи передбачають відповідність кандидата певним віковим рамкам. Третина офісних працівників зазначила, що труднощі із працевлаштуванням мають люди передпенсійного віку, адже часто українські працедавці послуговуються стереотипами щодо  консервативності і некреативності співробітників 50+.

Трохи менше 25% учасників опитування зазначили, що молодь також стикається з віковою дискримінацією, адже ще не має необхідного досвіду і навичок.

Втім, цікавою тенденцією на українському ринку праці є те, що працедавці дедалі охочіше беруть на роботу працівників без досвіду. Вони цінні вищим рівнем лояльності до роботодавця і невисокими зарплатними очікуваннями. Керівники фірм вважають раціональним «вирощувати» кваліфіковані кадри всередині фірми, адже 50% офісів пропонують шукачам програми стажування. І лише третина вітчизняних компаній не беруть на роботу студентів і молодих спеціалістів.


Читати також:

  1. Пошук роботи в українців займає більше 6 місяців
  2. Що мотивує українців до роботи?
  3. 25% українців стикаються зі щоденними конфліктами на роботі
  4. Більшість українців не працюють за здобутою спеціальністю
  5. Більше 50% українців працюють не за фахом

Тема : News