Українські айтішники увійшли до ТОР-30 на світовому ринку

Зі слів Олександри Альхимович, керуючого директора  Luxoft Ukraine, українські айтішники увійшли до рейтингу найбільш кваліфікованих фахівців IT-галузі на глобальному ринку. Про це експерт повідомила в ході доповіді на форумі  «Технології 4.0 VS Українська промисловість Х.0. Як скоротити розрив?», пише Укрінформ.

Пані Альхимович зазначила, що українці не просто входять до ТОР-30 найкращих працівників айті-сфери у світі, але й часто переробляють роботу після тих фахівців, які більше котируються на глобальному ринку.

Очікується, що вже до 2020 року в Україні нараховуватиметься не 90, а 200 тис. айтішників за умови, якщо підготовка спеціалістів буде підтримуватися з боку держави. Тому врахування кон’юнктуру ринку праці, що зараз є надзвичайно динамічним, − дуже важливе завдання. Так, експерт відзначила, що 60% дітей, які підуть до школи, у майбутньому здобудуть професії, що поки не існують.

Згідно з відомостями порталу IT Outsourcing News, Україна посідає першість у Європі за чисельністю працівників айті-сфери – 100 тис. наших співвітчизників заробляють на життя програмуванням.

До речі, за даними hh.ua, український айтішник – це найчастіше чоловік віком 26-36 років з вищою освітою і досвідом роботи від трьох років.  Третина програмістів володіють англійською на такому рівні, що дає змогу їм читати професійну літературу, кожен четвертий зможе показати хороший рівень володіння мовою в ході співбесіди, а 15% − вільно спілкуються іноземною.


Читати також:

  1. Які айтішники найзатребуваніші на ринку?
  2. На світовому ринку комп’ютерів змінився лідер
  3. На українському ринку праці зріс попит на бухгалтерів і фінансистів
  4. Українські офісні працівники працюють під час відпустки
  5. Що відбувалося на ринку праці у червні?

Тема : industry News,News