Українські офісні працівники працюють під час відпустки

Як показали результати опитування порталу HeadHunter Україна, 95% українських працівників офісів так чи інакше вирішували робочі питання під час відпустки, і всього лише 3% змогли похвалитися повною свободою від офісу під час відпочинку.

В інших випадках відсутність вчасної відповіді на запит з офісу гарантує для працівника неприємності, зіпсовані стосунки у колективі або ж навіть звільнення зі штрафом. Третина респондентів настільки відповідально ставляться до роботи, що не уявляють, як можуть відправитися у відпустку без зв’язку з компанією.

Отже, практично всім учасникам опитування доводилося вирішувати робочі задачі під час відпустки, але для одних це було винятком і траплялося кілька разів (10%), а для інших − звичною ситуацією: практично третина опитаних достатньо часто вирішують робочі питання дистанційно. Така ж кількість білих комірців займаються роботою майже кожну відпустку. Загалом же майже 95% учасників дослідження так чи інакше присвячували роботі час, відведений під відпочинок.

Щасливчиками можна назвати молодь у віці 21-30 років. Саме цій категорії доводиться найменше працювати у відпустці − 91%. У віці 30-40 років частка тих, кому доводилося працювати у відпустці, значно вища − 97%. А після 40 років всього 1% працівників щастить провести свій відпочинок без вирішення робочих питань.

Цікаво, що найменш часто від відпочинку відривають працівників сфери інформаційних технологій і бізнесу у сфері послуг.

Опитані також зазначають, що навіть якщо під час відпустки нагальних робочих питань не виникне, вони повинні залишатися на зв’язку з офісом (47%). Трохи більше третини кажуть, що це необов’язково, але бажано − 37%. Ще 12% респондентів зобов’язані бути на зв’язку тільки в термінових випадках і лишень 3% можуть похвалитися тим, що бути на зв’язку під час заслуженого відпочинку не потрібно.


Читати також:

  1. Українські працівники налаштовані на переїзд
  2. Українські працівники замислюються про зміну фаху.
  3. Більшість українців не працюють за здобутою спеціальністю
  4. Зі столиці у регіони: на що готові українські працівники?
  5. Працівники приділяють велику увагу репутації компанії

Тема : industry News,News