Український ринок праці у травні

Згідно з даними порталу HeadHunter Україна, у травні на вітчизняному ринку праці експерти зафіксували невелику позитивну динаміку. Так, за звітний період працедавці розмістили на 4% більше вакансій, аніж місяцем раніше. У той же час шукачі розмістили на 5% більше нових резюме. Така ситуація свідчить про стабільність на ринку. До того ж, рівень конкуренції на одне робоче місце трохи знизився.

У повідомленні hh.ua йдеться, що найчастіше у травні роботодавці шукали спеціалістів з продажу і представників IT-сфери. Окрім них до п’ятірки також потрапили маркетологи, адміністратори і молоді спеціалісти. Найбільша кількість нових резюме була розміщена молодими спеціалістами, програмістами і сисадмінами, фінансистами, адміністраторами і менеджерами з продажу.

Працедавці найбільше вакансій відкривали у столиці, в Харкові, Дніпропетровську, Одесі, а також у Львові. Порівняно з показниками квітня позитивна динаміка по новим вакансіям була зафіксована у Київській, Тернопільській, Івано-Франківській, Закарпатській, а також Рівненській областях. Менш активними у травні були працедавці Львівщини, Волинської, Черкаської і Дніпропетровської областей.

У минулому місяці співвідношення кількості резюме до кількості вакансій становило 4,9, тобто в середньому на одну вакансію претендувало 5 спеціалістів.

За аналізований період п’ятірка сфер з найвищою конкуренцією зазнала змін. Вперше за тривалий час у ТОР-5 потрапила сфера “Виробництво”. Також найскладніше знайти роботу юристам, економістам, топ-менеджерам, а також тим, хто розпочинає свою кар’єру.


Читати також:

  1. У лютому український ринок праці стабілізувався?
  2. Український ринок праці демонструє зростання
  3. У липні український ринок праці активізувався
  4. У травні зріс ринок праці
  5. Що відбувається з ринком праці у 2015 році?

Тема : industry News,News