Український ринок праці зростає

Попри кризу, український ринок праці поступово розвивається. Так, цьогоріч наприкінці I кварталу кількість вакансій на ринку зросла приблизно на 30%, якщо порівнювати з даними на початок року. Також стало більше й резюме − на 14%. Такими є дані порталу hh.ua.

Усереднена кількість вакансій у I кварталі була майже такою ж, як і в попередньому, втім, порівняно з початком року, зросла на третину. Резюме шукачів стало менше на 10%, якщо зіставляти дані з попереднім кварталом, а з січня по березень їх кількість зростала. На початку весни аналітики спостерегли пік активності як працедавців, так і охочих влаштуватися на роботу.

Найбільший приріст було зафіксовано в галузі маркетингу, реклами, управління персоналом і консалтингу. Окрім цього, значно більше з’явилося вакансій для банківських працівників. Найменше пропозицій надійшло зі сфер виробництва і будівництва. Не багато вакансій також пропонували юристам, освітянам і молодим спеціалістам.

Загалом за звітний період структура пропозиції на ринку не зазнала суттєвих змін: частіше роботу пропонують менеджерам з продажу, айтішникам, маркетологам і рекламістам. Також підприємства потребують адміністраторів, бухгалтерів і фінансистів.

Протягом I кварталу зросла активність у пошуку роботи менеджерів із продажу, адміністраторів, студентів, молодих спеціалістів, управлінців персоналом і логістів. Менш активними були айтішники, банківські працівники, фінансисти, бухгалтери, консультанти і фахівці сфери виробництва.

Традиційно найбільше вакансій відкривають у столиці. До п’ятірки лідерів за кількістю пропозиції вакантних місць також увійшли Харків, Дніпропетровськ, Львів і Одеса.


Читати також:

  1. Український ринок праці демонструє зростання
  2. Український ринок праці у травні
  3. У липні український ринок праці активізувався
  4. У лютому український ринок праці стабілізувався?
  5. Що відбувається з ринком праці у 2015 році?

Тема : industry News,News