Українську економіку очікує зростання

Аналітики міжнародного рейтингового агентства Moody’s прогнозують, що внутрішній валовий продукт України у 2017-2018 роках зросте на 2,5%, повідомляють “Українські Новини”.

На думку фахівців Moody’s, макроекономічний профіль країни можна назвати “дуже слабким”, а майбутній підйом – помірним. Так, у повідомленні агентства зазначається: “Попри складну ситуацію в Україні, відбулося покращання умов фінансування, адже обсяг депозитів зростає від 2016 року, а фінансова система поступово стає все менш залежною від масового фінансування”.

Отже, аналітики очікують, що поступове відновлення вітчизняної економіки і спад відсоткових ставок зможуть простимулювати кредитний попит і сприятимуть погашенню поточних позик.

Також стало відомо, що обсяг прямих іноземних інвестицій (ПІІ) в українську економіку, власний капітал нерезидентів станом на 1 червня поточного року становив  $38,982 млрд, а це на 4,4%, або на  $1,657 млрд, перевищує результат на початок року. Такою є інформація Держстату.

Так, за звітний період в українську економіку надійшло $711 млн інвестицій, а відтік становив $207 млн. В основному в Україну вкладає кошти Кіпр, хоча фінанси надходять ще з 75 країн.  На другому місці – Великобританія. Здебільшого кошти направляють у виробничу сферу, фінансову і страхову.

Окрім цього, стало відомо, що 15 вересня цьогоріч Кабінет Міністрів України внесе до Верховної Ради проект бюджету на наступний рік. Таку інформацію повідомив Володимир Гройсман на засіданні Кабміну 30 серпня.


Читати також:

  1. Що очікує українську економіку в 2017 році?
  2. Інвестиції в українську економіку: на що очікувати у 2017 році
  3. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в І кварталі виріс на 1,3%
  4. Обсяг капінвестицій за I квартал скоротився на 13 млрд грн
  5. Інвестиції у вітчизняну економіку впали

Тема : News