Уряд обіцяє зменшити податковий тиск

Уряд обіцяє зменшити податковий тискЗменшення податкового тиску – важлива складова роботи з поліпшення бізнес-клімату і стимулювання зростання економіки в Україні. Про це в інтерв’ю заявив секретар РНБО Андрій Клюєв, передає прес-служба чиновника.

“Мова не тільки про мораторій на податкові перевірки малого і середнього бізнесу, який продовжено і в 2012 році, мова про поступове зниження загальної кількості податкових перевірок. Впровадження аналітичних методів пошуку суб’єктів тіньової економіки дозволяє знаходити порушників закону без зайвих витрат часу і нервів сумлінних платників податків” , – зазначив чиновник.

На його думку, успіх детінізації економіки залежить від заходів щодо зниження регуляторного навантаження на приватний сектор та мінімізації бюрократичних процедур, а не від силових схем боротьби.

“Впровадження правил і процедур, а також методів діяльності перевіряючих і контролюючих органів, які повинні мінімізувати контакти з підприємцями, дозволить не тільки спростити життя бізнесу, а й зменшить корупційний тиск. Це стосується всіх напрямів дерегуляції економіки”, – вважає Клюєв.


Читати також:

  1. Для українських підприємств IT-галузі пропонують ввести спеціальний податковий режим
  2. У жовтні середня зарплата українця знизилася на один долар
  3. Уряд має намір заборонити образ лікарів у рекламі
  4. Голова податкової: в тіні працює 30% економіки України
  5. Черговість права викупу землі буде зафіксовано законодавчо.

Тема : News