В Україні стали продавати більше нових авто

На українському ринку автомобілів у лютому було зареєстровано 4,2 тис. продажів легкових авто, що порівняно з результатами січня більше на 32%. Зростання лютий до лютого становило 44%. Про це повідомляє «Укравтопром», передає ubr.ua.

У місяці, що минув, українці найактивніше купували автомобілі марки Renault – кількість придбаних автівок становила 429 шт. Порівняно з минулорічним результатом бренд покращив свої показники на 78%, перевищивши січневі продажі на 64%.

Другою за популярністю в лютому стала японська Toyota – 354 шт. Зазначимо, що в минулому місяці цей бренд лідирував, натомість торік результат продажів був удвічі меншим. Якщо порівнювати показники лютого і січня, то показник продажів покращився на 17%.

До п’ятірки найпопулярніших марок авто лютого увійшли також Nissan (299 шт.), Lada (250 шт.) і Skoda (233 шт.).

Нагадаємо, що від початку року в Україні було реалізовано 7 384 автівки, що перевищує результат аналогічного періоду минулого року на 34%.

За підсумками січня-лютого поточного року найбільше в нашій державі було продано автомобілів Renault, а на другому місці опинилася Toyota – 690 і 657 шт. відповідно. Трійку лідерів замикає Nissan із результатом 581 автівок.

Також з даних асоціації стало відомо, що за січень 2016-го в Україні було придбано 3 741 одиниця автотранспорту, з них частка легкових автомобілів становила 85%. Як виявилося, у січні найпопулярнішими в сегменті легковиків стали авто з бензиновими двигунами – 57,8%, а 33,7% – дизельні автівки. Автомобілі «на газу» не надто популярні – 8%. Електрокари зайняли в частці продажів нових авто лише 0,4%, а гібриди – 0,2%.


Читати також:

  1. Що відбувається на українському ринку нових авто?
  2. Ринок нових автівок впав у 5 разів
  3. Попит на нові авто зріс?
  4. В Україні зросли продажі нових автівок
  5. Як почався рік на ринку нових автомобілів?

Тема : News