В Україні збудували більше житла

Як повідомляє Держстат, за січень − вересень цього року в Україні у чотирьох регіонах зросли обсяги будробіт житлової нерухомості, пише УНН. За аналізований період найбільш активно зводили будинки на Луганщині, Житомирщині, Вінниччині і Київщині.

Так, у Луганській області показники за дев’ять місяців цьогоріч перевищили торішні на 55%, якщо порівнювати з даними 2015 року. На Житомирщині зростання становило 48,9%, у Вінницькій області – 41,4%, а в Київській – 36,5%.

На Київщині в січні − вересні цього року обсяги виконаних робіт з будівництва збільшилися на 36,5%, якщо порівнювати з даними за аналогічний період минулого року. До речі, за останні десять років тут звели втричі більше житла, аніж раніше. Так, у 2015 році було прийнято в експлуатацію 1 863,8 м2 сумарної площі житла, а це в 2,9 рази перевищує результат 2005 року.

Також стало відомо, що покупець квартири в новобудові зараз звертає увагу не лише на якість будівництва, але й на естетичний вигляд усього комплексу. Про це зазначає Дмитро Войцех, член ради директорів Конфедерації будівельників України.

Зі слів експерта, часи, коли українці вкладали гроші в будь-яку нову нерухомість, уже минули, тож зараз покупець обирає сучасні і естетичні комплекси.

На думку пана Войцеха, для забудовника вартість проекту відчутно не зросте, якщо він уважніше поставиться до деталей і обере якісну плитку для оформлення громадських зон, небанальні перила, сучасні вхідні двері тощо.


Читати також:

  1. Український ринок заміського житла завмер
  2. В Україні стали більше будувати
  3. Купівля житла: іпотека чи розстрочка?
  4. Оцінка житла в Україні впала в ціні
  5. Українці стали купувати менше столичного житла на виплат

Тема : News