В Україні зросли продажі нових автівок

У липні поточного року в Україні було зафіксоване стрімке зростання продажів нових авто. Про це повідомляє AUTO-Consulting. Так, було продано 5210 нових автомобілів, а це на 54,3% більше за результат попереднього місяця.

Непоганим також виявився цей результат порівняно з показниками минулого року: спад липня до липня вперше цьогоріч становив 9,8%, натомість на початку року показник дорівнював 70-80%.

Зростання продажів нових авто було зафіксоване в усіх брендів із ТОР-25, тобто, можна стверджувати, що вітчизняний авторинок відновлюється. Зростання продажів зафіксували по всій країні.

Учасники ринку зазначають, що конкурентна боротьба стала жорсткішою, хоча трійка лідерів на українському ринку залишилася незмінною − Toyota, Renault і ZAZ. У той же час подальший рейтинг найпродаваніших авто зазнав відчутних змін: на четверте місце вийшов Ford, а на п’яте − Mazda. Одразу на сім позицій покращив свій результат французький бренд Peugeot, повернувшись до ТОР-10. До речі, рекордне зростання продажів автомобілів у липні також належить цьому бренду.

Що стосується преміальних автобрендів, тут зростання продажів не таке стрімке, але також помітне. Так, у липні найбільш продаваним преміальним брендом був BMW, а на другому місці − Mercedes-Benz. ТОР-3 замикає Audi.

Але чому ж українці активно скуповують нові авто? Як зазначає Олег Омельницький, керівник AUTO-Consulting, через червневі коливання валютного курсу українці, що тримали заощадження у нацвалюті, вирішили вкласти кошти в купівлю авто, зважаючи на те, що дилери зафіксували вигідний для покупців курс.

Окрім цього, продажі були вдало простимульовані маркетинговими інструментами − акціями, розпродажами тощо. Також на продажі автомобілів вплинуло те, що українці звикли до нових цін і зрозуміли, що найближчим часом знижуватися вони не будуть.


Читати також:

  1. Ринок нових автівок впав у 5 разів
  2. Продажі автівок в Україні активізувалися завдяки спецмиту
  3. Продажі автівок скоротяться на 13%
  4. Як почався рік на ринку нових автомобілів?
  5. Що відбувається на українському ринку нових авто?

Тема : industry News,News