В Україні зросли продажі нових автівок

На українському ринку в жовтні було зареєстровано 6 073 угоди стосовно купівлі нових автівок, повідомляє ubr.ua із посиланням на дані “Укравтопрому”.

Так, порівняно із результатами середини осені торік в Україні попит на легкові автомобілі зріс на 8%, тож у жовтні цьогоріч динаміка приросту продажів була однією з найнижчих за 10 місяців.

Як і раніше, лідером на ринку залишилася Toyota – результат бренду в жовтні становив 777 проданих автівок. Порівняно з даними за аналогічний місяць торік результат було поліпшено на 50%.

Щодо показників продажів марки Renault, яка посіла другу сходинку, то вони зросли на 31% до 759 одиниць. На третьому місці розташувалася Skoda із результатом 431 автомобіль, що на 50% більше за минулорічний показник.

До ТОП-5 також увійшли BMW (341 автівка) і Hyundai (333 автомобіля). А до десятки потрапили Nissan, KIA, Ford, ЗАЗ, Volkswagen і Mercedes-Benz.

До речі, жовтневим хітом стала Renault Duster, яку придбали у кількості 299 одиниць.

Також стало відомо, що за період січень − жовтень поточного року попит на нові автомобілі в Україні зріс на 40%, якщо порівнювати з показником за аналогічний період 2015 року, повідомляє «Укравтопром». Так, за десять місяців було реалізовано 50,2 тис. автівок.

Попит на автомобілі Toyota зріс на 54%, а Renault – на 49%. Активніше стали купувати легковики марки Volkswagen − на 126%.


Читати також:

  1. В Україні зросли продажі нових автівок
  2. Продажі нових авто зросли
  3. В Україні стали продавати більше нових авто
  4. Українці почали купувати більше автівок
  5. Ринок нових автівок впав у 5 разів

Тема : industry News,News