Визначено найкращу країну світу

U. S. News & World Report і BAV Consulting спільно з Вортонською школою бізнесу (Пенсильванський університет) уже другий рік поспіль складають рейтинг найкращих країн світу, повідомляє mmr.ua.

Це дослідження базується на опитуванні 21 тис. жителів 80 держав. Респонденти оцінюють країни за їх політичним і економічним впливом, якістю життя в них, за правами і обов’язками громадян.

Лідером рейтингу стала Швейцарія, яка також визнана кращою державою для розміщення корпоративних штаб-квартир і ввійшла до трійки країн, де найсприятливіші умови для виходу на пенсію. Завдяки тому, що Швейцарія відкрита для бізнесу і заохочує до підприємництва, а рівень життя в ній високий, швейцарці позитивно відгукуються про свою батьківщину.

На другому місці в рейтингу найкращих країн світу опинилася Канада завдяки заохоченню до культурної різноманітності, а трійку лідерів замикає Великобританія. До ТОП-5 також увійшли Німеччина і Японія. Остання була визнана найбільш освіченою і технічно передовою державою.

Порівняно з даними минулого року США втратили свої позиції як найкраща країна для бізнесу, екстремального туризму, громадянства, розміщення штаб-квартир, прозорості й освіти.

Нагадаємо, першість у рейтингу Doing Business 2017 здобула Нова Зеландія, яка змістила Сінгапур, що протягом останніх дев’яти років був лідером. До ТОП-5 також увійшли Данія, Гонконг, Південна Корея і Норвегія. У цілому найсприятливіші умови ведення бізнесу у країнах з високим рівнем доходу, а найгірші – в Африці та Південній Азії.


Читати також:

  1. Які країни світу «найщасливіші»?
  2. Україна стала 71 в рейтингу процвітаючих країн світу
  3. Чому українські фахівці залишають країну?
  4. Світова економіка набрала найкращу форму за останні півтора року: дослідження
  5. Гонконг назвали найрозвиненішим фінансовим ринком світу

Тема : News