Влада зробить крок назустріч бізнесу?

2012 рік стане вирішальним для створення в Україні сприятливих та комфортних умов ведення бізнесу2012 рік стане вирішальним для створення в Україні сприятливих та комфортних умов ведення бізнесу. Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров на розширеному засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, передає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

«Ми повинні у 2012 році зробити все для того, аби ведення бізнесу стало для наших людей сприятливим і комфортним. Ми можемо це зробити? Однозначно можемо, оскільки є політична воля Президента та Уряду, і люди, які працюють на ключових посадах розуміють ці завдання», – сказав Глава Уряду. При цьому він підкреслив, що для створення таких умов необхідно встановити зворотний зв’язок з бізнесом та закликав бізнесменів вносити свої пропозиції щодо його покращення.

Водночас Микола Азаров підкреслив, що за два роки Уряду вдалося суттєво скоротити кількість адміністративних зборів та кількість контролюючих органів, які дають дозволи на ведення бізнесу.

У цілому Прем’єр-міністр  позитивно оцінив роботу Уряду, спрямовану на дерегуляцію бізнесу. Також він нагадав, що з 1 січня всі підприємці сплачують за адміністративні послуги не у спецфонди, а напряму до держбюджету, і тепер чиновники не мають можливості підвищувати ціни на адмінпослуги.


Читати також:

  1. Податкова зробила крок до діалогу з бізнесом
  2. Україна у 2011 році зменшила сукупний держборг до 36% ВВП
  3. Україна – на 31 місці за рівнем привабливості для розвитку бізнесу
  4. ВР заборонила рекламувати ліки, які дозволено купувати лише за рецептом
  5. У 2011 році Україна суттєво збільшила виробництво сільгосппродукції

Джерело : Кабінет міністрів України   |   Тема : News