Вторинне житло в Києві зросло у ціні

Згідно з даними порталу “Столична нерухомість”, за підсумками листопада поточного року середня вартість квартир на вторинному ринку в столиці зросла на 0,5%, становиши 16002 грн/кв. м, порівняно з показником за попередній місяць. Якщо ж порівнювати цю цифру із даними за попередній рік, то відносно листопада 2012 середня вартість житла впала на 0,7%.

Стало також відомо, що за листопад знизилися ціни на квартири на Лівому березі столиці − на 1,3%. Ціна на них зафіксувалася на рівні 12150 грн/кв. м. У центрі міста ціни також знизилися − на 2,1%, становивши 21997 грн./кв. м. Натомість житлові метри на Правому березі зросли в ціні на 0,2%, до 15167 грн./кв. м.

Щодо окремих районів, то у листопаді була однакова кількість районів, де квартири зросли у ціні і де ціни на житло знизилися. Так, середня вартість квартир впала у Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Печерському та Шевченківському районах. А зросла − у Дніпровському, Оболонському, Подільському, Святошинському і Солом’янському.

Якщо ж порівнювати цьогорічний показник із січнем 2013 року, то середні ціни на квартири на Лівому березі Києва зросли на 4,3%, а на Правому і в центральній частині міста середні ціни просіли на 2,6% і 3,1% відповідно.

Також нещодавно стало відомо, що у Києві виникла нова категорія житла – понад 10% об’єктів наразі класифікуються як житло комфорт-класу. Ця категорія є проміжною між житлом економ-класу і класом «бізнес».


Читати також:

  1. Оцінка житла в Україні впала в ціні
  2. «Вторинка» дорожчає
  3. У Києві виникла нова категорія житла
  4. Вартість оренди квартир в Україні
  5. Столична нерухомість: ціни, попит, пропозиція

Тема : News