Хто в Україні користується смартфонами?

Сьогодні кожен третій житель України є власником смартфона із сенсорним екраном, а ще торік такі девайси мали тільки кожен четвертий. Про це свідчать дані дослідження КМІС, соціологічного інституту, пише ain.ua. Дослідниками був сформований портрет типового вітчизняного користувача “розумного телефону”.

Отже, стало відомо, що серед українців віком 18-50 років смартфони із сенсорними екранами є у кожного другого, а серед молоді до 30 років цей показник сягає 65%. І лише 5% респондентів, кому за 60, користуються такими девайсами.

Аналітики зазначають, що типовими власниками смартфонів є особи із вищою освітою не старше 40 років, які проживають у середніх і великих містах України.

Найбільше тачфони розповсюджені серед мешканців великих міст – 42%, а в менших населених пунктах показник становить 28%.

Що стосується гендерного розподілу, то смартфонами користується приблизно однакова кількість чоловіків і жінок. Цікаво, що 47% наших співвітчизників із вищою освітою мають такий девайс, а з середньою спеціальною освітою – лише 30%.

На операційній системі (далі − ОС) Android працюють 2/3 ґаджетів, а розповсюдженість інших ОС не перевищує 13%. Частка пристроїв із Android за останній рік трохи зросла, а з Windows – зменшилася до 2%.

Українці активно встановлюють на свої смартфони додатки: здебільшого для користування соцмережами (73%), ігр (61%) і навігації (51%).


Читати також:

  1. З України емігрують айтішники
  2. “Мобілізація” українців сягнула 90%
  3. Яка мобільна ОС найнебезпечніша
  4. Як поводяться українські інтернет-покупці?
  5. Українські айтішники увійшли до ТОР-30 на світовому ринку

Тема : industry News,News