Яких спеціалістів ринок праці потребуватиме у 2014 році?

З початком нового року експерти ринку праці почали робити прогнози щодо затребуваності тих чи інших фахівців протягом 2014. За останні 5 років з позиції лідера не сходить IT-галузь, з року в рік змінюються тільки вимоги до шукачів та спеціалізація.

Як повідомляє Trud.com, IT-компанії постійно потребують Java- і PHP-девелоперів. У списках найзатребуваніших IT-професій у 2014 році знаходяться й розробники додатків під Android і iOS. Також сектор активно шукає фахівців з управління проектами (т.зв. project-менеджерів), адже управлінців, особливо тих, хто добре розбирається у певній тематиці проекту, досить мало, тому, швидш за все, ейчари вдадуться до хедхантингу.

До речі, зазначені вище професії є не лише найзатребуванішими на ринку, але й найбільш високооплачуваними.

На другому місці у рейтингу найзатребуваніших професій − спеціалісти з техпідтримки комп’ютерних мереж. Ці фахівці потрібні будь-якій великій компанії, в якій підтримка всіх систем і техніки є неабиякою проблемою. Саме для цього і потрібен професіонал з технічної підтримки, що забезпечуватиме безперебійну роботу всієї організації.

Також усе більш актуальним для багатьох підприємств стає найм фахівців, відповідальних за digital-безпеку.

Розвиток онлайн-сектору надав нове дихання професіям маркетолога і бізнес-аналітика. Саме ці фахівці неабияк потрібні компаніям, які тісно працюють з веб-проектами та особливо у сфері онлайн-торгівлі.

Окрім цього, ринок праці 2014 року збереже попит на продавців-консультантів, фахівців з підтримки клієнтів та інші подібні професії у сфері обслуговування клієнтів. Утім, 2014 рік відрізняється все більшою спеціалізацією, тому перевагу віддаватимуть не просто продавцям, а тим, хто добре розбирається у сегменті.

Не омине попит на ринку праці й такі професії, як менеджер з підбору персоналу, кадровик. Але вимоги до них також підвищаться, адже процес підбору персоналу у тому чи іншому сегменті має свої особливості.

Технічні спеціалісти у 2014 році також залишаться у фаворі, адже сфера виробництва потребує досвідчених фахівців. На жаль, молоді спеціалісти не завжди влаштовують підприємства через брак практичних вмінь, тому кандидати з відповідним досвідом претендуватимуть на кращі умови.


Читати також:

  1. Ринок праці в 2012 році
  2. Ринок праці потребує менеджерів з продажу
  3. Moody‘s: у 2014 році ВВП України зросте
  4. Зовнішній борг України в 2014 році скоротиться на 20%
  5. Що очікує ринок праці наприкінці поточного року

Тема : industry News,News