ЄС інвестує в Україну

На думку Єврокомісії, Україна належить до тих держав, у цифрову інфраструктуру яких Європейський Союз (далі − ЄС) збирається інвестувати. Про це повідомляє агентство Reuters, посилаючись на інформацію Гюнтера Етінгера, комісара ЄС з цифрової економіки і суспільства.

Зі слів пана Етінгера, щоб наздогнати США і Китай за рівнем розвитку технологій, Європі необхідно вкласти у власну цифрову інфраструктуру майже 800 млрд дол. Експерт зазначив: “У тому числі це інвестиції у Швейцарію, Україну і західні Балкани, адже вони є частиною загальноєвропейської інфраструктури”.

Комісар висловив думку, що в країнах Європи повинні впроваджуватися єдині цифрові стандарти, адже інакше конкуренція з “цифровими гігантами” неможлива.

До речі, за словами Юлії Ковалів, замміністра Міністерства економічного розвитку і торгівлі, за перших півроку цьогоріч в Україні не було реалізовано жодного з десяти пріоритетних державних інвестиційних проектів, на які було виділено 1 млрд грн, пише biz.liga.net.

Ковалів зазначила, що основна причина затримки втілення проектів − бюрократична тяганина, адже експертизи та узгодження забирають чимало часу. Ще однією проблемою експерт називає спростування прозорих тендерів через звернення в Антимонопольний комітет і блокування їх результатів рішеннями суду.

Також стало відомо, що за перші п’ять місяців цього року підприємствами Київської області було освоєно 12,2 млрд грн інвестицій, а це на 33,2% перевищує результат аналогічного періоду торік. Про це зазначається в повідомленні прес-служби Держстату Київської області.


Читати також:

  1. Китай інвестує в українське сільське господарство 6 млрд доларів
  2. Україну чекає скорочення дефіциту держбюджету й пом’якшення фіскальної політики
  3. Польща буде інвестувати в Україну
  4. В Україну ввезли легкових авто на $2,34 млрд
  5. Обсяг прямих іноземних інвестицій в Україну в І кварталі виріс на 1,3%

Тема : News