За підсумками 2014 року продажі смартфонів досягнуть $300 млрд

За підсумками року аналітики компанії Counterpoint Technology Market Research очікують на світовому ринку смартфонів рекордних показників, адже цьому посприяли хороші продажі у третьому кварталі. Таку інформацію повідомляє 3DNews.

Так, експерти зазначають, що за період липень-вересень поточного року на глобальний ринок виробники поставили майже півмільярда телефонів, з яких 300 млн одиниць − це смартфони. А за підсумками року прогнозується випуск 1,3 млрд смартфонів на загальну суму $300 млрд. Третину з цієї суми отримає компанія Apple, до якої жоден виробник на ринку не фіксував  річний дохід у розмірі $100 млрд.

За обсягом продажів iPhone 5s у третій чверті Apple залишив позаду LG, Xiaomi, Sony, а також Huawei разом узяті.

У дослідженні компанії також йдеться про те, що у минулій чверті виробник Xiaomi отримав удвічі більше прибутку з телефонів завдяки ринку Китаю, який забезпечує 1/4 світових продажів смартфонів. Хоча представники Xiaomi раніше і заявляли про розвиток бізнесу до кінця поточного року у десяти країнах, але компанія вирішила втриматися від виходу на ринок Росії, Мексики, Таїланду, Туреччини і Бразилії. Натомість продукція вже вийшла на ринки Сінгапуру, Індії, Філіппін, Індонезії і Малайзії.

На США припадає приблизно 20% від усіх придбаних смартфонів, а третім по величині ринком збуту цих пристроїв є Індія, у якій виробники за підсумками року зароблять $10 млрд.


Читати також:

  1. Цьогоріч продажі смартфонів зростуть на 19%
  2. Ринок ПК за підсумками року скоротився
  3. Світовий ринок смартфонів вже майже заповнений
  4. У другому півріччі поставки смартфонів зросли
  5. Ринок смартфонів зріс на 45%

Тема : industry News,News