За січень-лютий цьогоріч Україна виробила IT-техніки на 384,9 млн грн

За інформацією ресурсу minfin з посиланням на офіційні дані Держстату в Україні  за період січень-лютий цьогоріч обсяг замовлень з інших країн на виготовлення ПК, електронної і оптичної продукції сягнув 384,9 млн грн. Загальний же обсяг нових замовлень на ці види продукції за цей період становив 621,4 млн грн.

Нагадаємо, що обсяги реалізованих послуг у сфері програмування і надання інших послуг в сфері IT дорівнювали 842,7 млн грн. Зі слів Валерія Омельченка, голови Комітету ВРУ з питань інформаційних технологій і інформатизації, за 2013 рік в Україні було реалізовано послуг з комп’ютерного програмування й інших послуг у сфері IT на суму 11,4 млрд грн. Цей показник виявився на 17,5% більшим, аніж за підсумками 2012-го.

Експерт також відзначив, що попри складну політичну ситуацію у січні цьогоріч обсяги IT-послуг продемонстрували ріст, становивши 842,7 млн грн. Це на 42,3% більше аніж за січень 2013.

До речі, українська влада спільно із провідними представниками індустрії IT запускає новий проект, що має на меті зробити Україну провідною країною в IT-сфері в Європі. Згідно з планом проекту до 2020 року в Україні буде створено 100 000 нових робочих місць для айтішників. А прибуток від експорту послуг з інформаційних технологій в Сполучені Штати та ЄС становитиме більше $10 млрд.

Наразі над детальним планом проекту працює експертна група представників влади і сфери IT. Презентація плану дій запланована на початок квітня поточного року.


Читати також:

  1. Україна увійшла в ТОП-25 світових імпортерів
  2. Україна увійшла до ТОР-5 лідерів IT-індустрії
  3. Українці стали купувати більше техніки
  4. Найбільш затребувані програмісти в Україні
  5. Що очікує IT-галузь у найближчому майбутньому?

Тема : industry News,News