36% автомобілів постраждали від стану українських доріг

Як стало відомо у результаті опитування автовласників країни, лише 17% респондентів змогли похвалитися повним уникненням поломок автівок через незадовільний стан українських доріг. Натомість 36% водіїв були змушені звернутися до автосервісу з серйозними пошкодженнями авто, які були напряму пов’язані зі станом автошляхів.

Ще 47% учасників опитування відмітили, що в них траплялися незначні поломки, що прямо стосувалися ситуації з покриттям доріг. Такі дані оприлюднив автомобільний портал AUTO.ria.ua. В опитуванні взяли участь 7 тисяч українських автомобілістів.

Респонденти відзначили, що найчастіше в цьому сезоні страждали диски, амортизатори, а також траплялися різні пошкодження шин. На усунення поломок цьогоріч кожен постраждалий автомобіліст витратив у середньому тисячу гривень.

Також 85% українських водіїв, що взяли участь в опитуванні, вважають, що стан покриття вітчизняних автошляхів погіршився порівняно з 2012 роком. Так, якщо минулого року незадоволених українськими дорогами було 63%, то в 2013 році таких стало 88%.

Дослідження також показало, що в більш аніж половини автовласників виникали думки про подання до суду за компенсацією на ремонт транспортного засобу, однак усього лише 1% респондентів таки направили свої позови до відповідної інстанції.

Як повідомлялося раніше, імпортні автомобілі на українському ринку можуть зрости в ціні додатково, адже вітчизняні автовиробники наполягають на впровадженні антидемпінгового податку. Втім, це розслідування може затягнутися до півроку у зв’язку зі складністю проведення процедури.


Читати також:

  1. Як часто українці змінюють авто?
  2. Більшість українських студентів суміщають роботу з навчанням
  3. Виробництво українських автомобілів скоротилося майже на 25%
  4. Більшість українських фахівців хотіли б працювати за кордоном
  5. Українських автівок меншає

Тема : industry News