Банківські професії втратили актуальність?

Як повідомляє дослідження  “Talent in Banking Survey 2013″ від Deloitte, студенти з усіх куточків світу починають втрачати інтерес до банківської сфери, що, між тим, поки що не знизило рейтинг банківської справи. І це, не дивлячись на світову фінансову кризу.

Упродовж останніх років професія банкіра істотно понизилася в рейтингу престижних професій. Можливо, справа в тому, що банкіри занадто часто фігурували у фінансових скандалах, а громадська думка начепила на них ярлик  основних  винуватців глобальної фінансової кризи.

“Репутація банкірів нині злегка зіпсована , − заявив для CNBC Кевін О’Рейлі, партнер Deloitte. − Але, з іншого боку, незважаючи на великий тиск у фінансовій індустрії, банки все ще залишаються одним з основних варіантів кар’єрного зростання, що обирають студенти”.

Для дослідження було опитано 108 000 студентів різних країн, головним завданням було визначення топ -5 ідеальних робіт . Приблизно 32 000 студентів зазначили у своїх топ-листах і банківські установи.

Опитування виявило, що кандидатів найбільше турбує неможливість балансу між кар’єрою  в банківській установі та особистим життям. Крім того, приблизно половина респондентів вважає, що в банках не слід сподіватись на хороше,  динамічне оточення. Але більшість опитаних сходиться на думці, що банківські установи − це непоганий варіант для першої сходинки майбутньої кар’єри. І більш ніж половина респондентів впевнені, що в банках не варто затримуватись надовго.

Найбільш привабливими залишаються професії аудитора та бухгалтера, а виробничі та інженерні спеціальності досі розташовані на останніх ступенях рейтингу. Нині банківську справу наздоганяє за попитом комп’ютерна індустрія, яка за останні роки впевнено продовжує набирати обертів.


Читати також:

  1. Найбільш затребувані професії 2012 року
  2. Кожен третій українець проводить банківські операції он-лайн
  3. У США визначили кращі і гірші професії
  4. Кіберзлочинність стала одним із п’яти найпоширеніших економічних злочинів в Україні
  5. Рейтинг найбільш соціальних брендів світу

Тема : industry News