Більшість українців виходять в Мережу з ПК і смартфонів

Як стало відомо зі звіту компанії Ericsson у Києві щодо смаків українців у споживанні телекомунікаційних послуг “Україна в мережі 2013″, більшість українських користувачів Мережі заходять в інтернет з персональних комп’ютерів і смартфонів. Таку інформацію передає Інтерфакс-Україна.

Так, 82% респондентів користувачів ПК і 65% власників смартфонів відмітили, що заходять в інтернет кожного дня. Серед власників планшетів таких виявилося 60%.

Також зі звіту стало відомо, що 79% українців, які планують невдовзі придбати мобільний телефон, бажають купити смартфон.

Зі слів Тетяни Ледовської, провідного експерта по ринкам Східної Європи і Середньої Азії Ericsson, 40% учасників опитування можна зарахувати до категорії “технічних першопрохідців”. Тобто, саме такий відсоток користувачів готові до використання нових технологій одразу ж після їх появи на ринку.

Такий показник є доволі високим, якщо порівнювати з показником в інших країнах. Приміром, у Японії, де новітні технології дуже поширені, цей показник становить усього 15%.

Для чого ж українці використовують інтернет? Перш за все, це веб-серфінг і перевірка поштових сервісів. Опитування продемонструвало, що 34% респондентів користуються більш аніж 13-ма мобільними сервісами.

Окрім того, стало відомо, що 85% українців, що користуються інтернетом, виходять у Мережу щодня з дому, а 8% роблять це щотижня, і лише 3% − щомісяця. Зі школи або роботи щоденно користуються інтернетом 49% опитаних. При цьому 27% українців не мають змоги вийти в Мережу з роботи, а 18% виходять в онлайн з кав’ярень, магазинів або на вулиці.

Дане дослідження було засноване на онлайн-опитуванні 1,55 тисячі респондентів віком від 15 до 69 років. Вибірка є репрезентативною для 12 мільйонів українців.


Читати також:

  1. Скільки українців користуються Інтернетом
  2. Кожен четвертий українець використовує Інтернет для дозвілля
  3. Більшість українців не працюють за здобутою спеціальністю
  4. 2/3 смартфонів використовують для виходу в Мережу
  5. Українців мотивує почуття відповідальності за роботу, що виконується

Тема : industry News