Брендам на замітку: тренди 2013 року

П’ять трендів розвитку бізнесу в 2013 році від Ogilvy.

Мобільність
Сьогодні користувачі перебувають в постійному контакті зі своїми мобільними гаджетами, а ринок таких пристроїв продовжує зростати.

З часом дедалі більшою популярністю почнуть користуватися нові пристрої, такі як годинник Pebble, які будуть синхронізувати дані зі смартфоном і, приміром, контролювати ваші заняття в тренажерному залі. Крім того, велике майбутнє пророкують і технології доповненої реальності. В Ogilvy радять брендам спробувати уявити, як вони могли б розвиватися в умовах, де наявні технологічні обмеження знято.

Шопінг як задоволення
На думку аналітиків Ogilvy, споживчі інтереси багато в чому будуть коригуватися за допомогою персональних рекомендацій, розміщених на сайтах інтернет-магазинів.

Стануть популярними стартапи, які перетворюють покупця в одного з творців речі. Уже є сервіси, які дозволяють намалювати або вибрати собі принт на одяг.
Дотримуватися тренду будуть і традиційні магазини, які задіють інтерактивні елементи в процесі покупки.

Бренди з історією
Тренд цього року – бренди, що мають історію і змушують говорити про себе. І не важливо, будуть любити їх або ненавидіти. Головне – викликати резонанс.

Оперативність
Важливо вміти швидко відповідати на нові запити споживача і пристосовуватися до них, як це зробила FujiFilm. Вона під час сплеску інтересу до 3D-принтерів обладнала свої торгові точки такими пристроями для того, щоб відвідувачі могли надрукувати власний 3D-макет.

Дані користувачів
Поточний рік стане роком ще більшої уваги до даних користувачів. Такі технології як інтелектуальний пошук Graph Search від Facebook зможуть розповісти багато нового про користувачів, їхні звички та захоплення.


Читати також:

  1. Millward Brown визначило головні тренди діджитал і медіа в 2013 році
  2. Прогноз IT-трендів 2013 року
  3. Рекламні тренди 2012 року
  4. Покупці віддають перевагу перевіреним брендам
  5. Соціальні мережі у світі: основні тренди

Тема : industry News